sponsor

Cyklon Rogoźnik rozpoczął sezon

Napisała

W ubiegłą sobotę Cyklon pokonał lidera kl A podokręgu Katowice drużynę UKS MK Górnik Katowice 2 : 0.

Był to ostatni ze sparingów przed rozpoczęciem rundy wiosennej.  Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, w drugiej gracze Cyklonu zdobyli dwie bramki. Pierwszą w 60 minucie strzelił Ariel Afeltowicz (1 : 0), drugą z rzutu karnego w 72 min zdobył Ireneusz Waluś (2 : 0).

Cyklon zagrał w składzie: W bramce w pierwszej połowie Patryk Hejlman,w drugiej Andrzej Płoskonka.

W obronie: Łukasz Kuc,Daniel Wierzbicki,Roman Kurek,Arkadiusz Pilszczek,Artur Flaczek,Łukasz Piwczyk,Waldemar Baran.

W pomocy zagrali:Mateusz Miska,Mateusz Bobrowicz,Dariusz Janik,Łukasz Janik,Artur Toborek,Ireneusz Waluś,Emil Gimzia,

W ataku zagrali: Ariel Afeltowicz,Kamil Kopański,Dariusz Alicki.

Z powodu kontuzji nie zagrał Tomasz Katolik.

Zawody prowadziła trójka sędziów z podokręgu Sosnowiec.

cyklon3

Dzisiaj odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej. Piłkarze z Rogoźnika wybiegli na murawę w nowych strojach zakupionych ze środków funduszu sołeckiego. Mecz KS Cyklon Rogoźnik - LKS Orzeł Dąbie zakończył się wynikiem 7:1 dla naszych. Cyklon znajduje się obecnie na drugim miejscu w tabeli z liczbą punktów równą liderowi.