sponsor

 

czwartek, 02 maj 2013 11:45

Realizujmy marzenia...

Napisała 
Realizujmy marzenia... foto: Marek Kanik

Witam serdecznie wszystkich czytelników na blogu „JESTEM”. Stronę tę  poprowadzę ja – zakręcona piętnastolatka, która nie boi się mówić tego, co myśli. Blog będzie prowadzony z myślą  o moich rówieśnikach, którzy onieśmieleni nie potrafią wyrażać siebie.  Nie zamierzam dawać Wam rad jak żyć czy co robić żeby być  szczęśliwym, przecież jestem na to za młoda. Chcę abyśmy po prostu wspólnie odnaleźli odpowiednią drogę.

 

Mimo, że blog będzie skierowany dla młodszej części naszego społeczeństwa, to jak najbardziej zapraszam również rodziców, pedagogów i każdego, kto chciałby podzielić się swoimi przemyśleniami. Może dzięki temu, chociaż w małym stopniu uda się Wam odkryć, co gra w sercu przeciętnego nastolatka.

 

Co jest najlepsze w naszym, często jak to mówimy, nudnym życiu? Oczywiście - MARZENIA. Bez nich świat byłby bezbarwny, nijaki. To często dzięki nim na naszych twarzach pojawia się uśmiech. Posiadają niezwykłą zdolność mobilizowania nas do działania. Jednak często wielu z nas mimo, że je ma boi się cokolwiek robić by je zrealizować. Strach to największa przeszkoda w dążeniu do spełniania swoich marzeń. Paraliżuje i powoduje rezygnację, przez co wielu młodych ludzi bezpowrotnie traci wspaniałe okazje do samorealizacji. Bądź nie tylko bohaterem w swoim domu! Masz przecież tylko jedno życie. Wymarz je sobie jak najlepiej! Jesteśmy "autorami" naszego życia i nic już tego nie zmieni. Każdy z nas marzy. Każdy z nas pisze całkiem inną, nową książkę. Interesującą lub mniej interesującą, ale jedno jest pewne – w każdej jest pragnienie. 

 

 

 

Julia Mościńska

Jesteś!

Każdy z nas powinien mieć swoją szansę.. 

 

Uczennica liceum. Szczęśliwa nastolatka, która wie czego chce w życiu. Dziewczyna, która spełnia marzenia. Nie boję się wyzwań, to one sprawiają, że staję się silniejsza. Interesuję się aktortwem i dziennikarstwem. To właśnie rzeczy, z którymi chciałabym wiązać moją przyszłość. 

 

Zaloguj się, by skomentować